









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné LED stropné svietidlo. Vhodné iba do vnútorných priestorov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Možno tiež ovládať pomocou bezplatnej aplikácie LampSmartPro. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania a zmenu farby svetla. Farebná teplota: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možno ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
|---|---|
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 85 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5500 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 380 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 85 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 85 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Výrobca | NEDES |

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Drevený, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo