





























Rozmery 82×54×55 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 20,2 € do 20,3 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Polypropylén: Čierna Rozmery stoličky Šírka: 54 cm Šírka sedáku: 30 - 46 cm Šírka operadla: 52,5 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedu: 41 cm Výška: 82,5 cm Výška sedu: 45 cm Výška operadla: 39 cm Nosnosť: 120 kg Výška od zeme k opierkam : 65 cm Vyhotovenie Stohovateľná Plast nie je UV stabilný, stoličku odporúčame chrániť pred slnečným žiarením Dodávané v demonte
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Vlastnosti | Stohovateľné |
| Farba | Čierna |
| S podrúčkami | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Materiál sedáku | Plast |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Otočné | Nie |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzhľad opierky | Klasický |

82×54×55 cm, s podrúčkami, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×54×55 cm, s podrúčkami, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
83×58×56 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
82×48×55 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×48×55 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená, v rustikálnom štýle, so sedákom z ekokože
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
82×48×55 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Drevená, s podrúčkami, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
82×54×55 cm, s podrúčkami, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×54×55 cm, s podrúčkami, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
82×48×55 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
86×44×54 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×44 cm, kovová, s látkovým sedákom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
86×44×54 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
90×43×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×43×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
Drevená, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v dekore buk
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×43×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
83×49 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
82×48×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo