







Rozmery 75×49×57 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 60,6 € do 66,7 €:
Materiál Materiál poťahu: 100% polyester Poťahová látka: Tkanina č. 257 - béžová Materiál nôh: Kov - čierna (matná) Rozmery Šírka: 57 cm Šírka sedadla: 49 cm Hĺbka: 57 cm Hĺbka sedadla: 48 cm Výška: 75 cm Výška sedu: 49 cm Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 6 kg Vyhotovenie Moderný a elegantný dizajn Čalúnenie s výraznou štruktúrou Dodávané v demonte Pohodlie pre každý deň Čalúnené jedálenské stoličky prinášajú ideálnu kombináciu komfortu a štýlu do každej jedálne. Vďaka mäkkému poťahu a ergonomickému tvaru si užijete pohodlné sedenie nielen pri jedle, ale aj počas dlhých rozhovorov s rodinou či priateľmi. Elegantný dizajn ľahko zapadne do moderného aj klasického interiéru a vytvorí príjemnú atmosféru domova. Tieto stoličky sú skvelou voľbou pre každodenné využitie, kde oceníte ich praktickosť, odolnosť aj nadčasový vzhľad .
| Šírka: | 49 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 57 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Čalúnené | Ano |
| Farba | Čierna |
| S podrúčkami | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Materiál sedáku | Látka |
| Materiál poťahu | Látka |
| Materiál nôh | Kov |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Vzhľad | Klasická |
| Otočná | Nie |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Výška sedu | 49 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Vzhľad opierky | Plná, Klasický |
| Vzor | Jednofarebný |
| Materiál sedadla | Čalúnené |
| Šírka sedadla | 49 cm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hĺbka sedadla | 48 cm |

75×57×57 cm, čalúnená, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×57×57 cm, čalúnená, s podrúčkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×49×57 cm, čalúnená, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevená, čalúnená, v modernom štýle

Drevená, čalúnená, v modernom štýle

Kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
91×50×58 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
82×44×50 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
91×45 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
86×44 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená, čalúnená, s podrúčkami

Čalúnená, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, čalúnená, v modernom štýle

91×45 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
94×49×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Čalúnená

98×43×41 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
93×48 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, s látkovým sedákom

98×43×41 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
91×45 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená, s podrúčkami, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
88×44×53 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Čalúnená, s podrúčkami, s látkovým sedákom

86×45×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Vonná, kusová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo