



Rozmery 95×120×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Zamatová látka: Kronos 35 - krémová Drevotrieska Rozmery Šírka: 135 cm Dĺžka: 216 cm Výška čela pri hlave: 95 cm Výška čela pri nohách: 48 cm Zapuštenie roštu do korpusu postele: 4 cm Výška bočnice: 48 cm Výška nôh: 2 cm Pre rozmer matraca: 120 x 200 cm Rozmer matraca do spodnej časti: 120 x 200 cm Maximálna výška matraca v spodnej časti: 13 cm Nosnosť: 120 kg Hmotnosť postele: 92 kg Pozn.: Matrac nie je súčasťou postele. Vyhotovenie Prídavné lôžko Možnosť ľavej aj pravej montáže Bez úložného priestoru Súčasťou postele sú latkové rošty Dodávané v demonte Čalúnené postele Predstavujú dokonalú kombináciu elegancie a komfortu, ktorá prinesie do vašej spálne nádych luxusu a útulnosti. Tieto postele sú navrhnuté s ohľadom na maximálne pohodlie, čo zabezpečuje kvalitné polstrovanie a jemné textílie, ktoré sú príjemné na dotyk. Čalúnené postele sa hodia do akéhokoľvek interiéru vďaka svojej všestrannosti a širokej škále farebných vyhotovení. Tieto postele často obsahujú praktické úložné priestory, čo oceníte najmä v menších bytoch, kde je každý centimeter dôležitý. Ľahko sa kombinujú s rôznymi štýlmi spální, či už preferujete moderný, škandinávsky, alebo klasický dizajn. Stačí pridať niekoľko dekoratívnych vankúšikov alebo prehozov a vaša spálňa sa stane dokonalým miestom pre odpočinok a regeneráciu po náročnom dni.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené, Lamino |
| Funkcie | S prístelkou, Rozkladacia |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Krémová |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Varianta rohu | Univerzálny roh |
| Vzor | So vzorom, Jednofarebný |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Výška nožičiek | 2 cm |
| Dĺžka | 216 cm |
| Čelo | S čelom |
| Typ | Jednolôžko |
| Hmotnosť | 92 kg |

95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
93×90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
V industriálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
V modernom štýle, v dekore dub, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
V modernom štýle, v dekore dub, s nožičkami
Skladom
117×120×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, vrátane roštu, v modernom štýle
Skladom
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
90×200 cm, drevená, vrátane roštu

40-44×120 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca

Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore orech
Skladom
90×200 cm, drevená, orientálna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
120×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
90×200 cm, vrátane roštu, rozkladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo