


Rozmery 95×135×216 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 528,2 € do 545,2 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Zamatová látka: Kronos 35 - krémová Drevotrieska Rozmery Šírka: 135 cm Dĺžka: 216 cm Výška čela u hlavy: 95 cm Výška čela u nôh: 48 cm Zapuštění roštu do korpusu postele: 4 cm Výška bočnice: 48 cm Výška nôh: 2 cm Pre rozmer matraca: 120 x 200 cm Rozmer matraca do spodnej časti: 120 x 200 cm Maximálna výška matraca v spodnej časti: 13 cm Nosnosť: 120 kg Hmotnosť postele: 92 kg Pozn.: Matrac nie je súčasťou postele. Vyhotovenie Prídavné lôžko Možnosť ľavej aj pravej montáže Bez úložného priestoru Súčasťou postele sú latkové rošty Dodávané v demonte Čalúnené postele Predstavujú dokonalú kombináciu elegancie a komfortu, ktorá prinesie do vašej spálne nádych luxusu a útulnosti. Tieto postele sú navrhnuté s ohľadom na maximálne pohodlie, čo zaisťuje kvalitné polstrovanie a jemné textílie, ktoré sú príjemné na dotyk. Čalúnené postele sa hodia do akéhokoľvek interiéru vďaka svojej všestrannosti a širokej škále farebných vyhotovení. Tieto postele často obsahujú praktické úložné priestory, čo oceníte najmä v menších bytoch, kde je každý centimeter dôležitý. Ľahko sa kombinujú s rôznymi štýlmi spální, či už preferujete moderný, škandinávsky, alebo klasický dizajn. Stačí pridať niekoľko dekoratívnych vankúšikov alebo prehozov a vaša spálňa sa stane dokonalým miestom pre oddych a regeneráciu po náročnom dni.
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 216 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené, Lamino |
| Funkcie | S prístelkou, Rozkladacia |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Béžová |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Vzor | So vzorom, Jednofarebný |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Univerzálny roh |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Dĺžka | 216 cm |
| Výška nožičiek | 2 cm |
| Čelo | S čelom |
| Typ | Jednolôžko |

95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
81×120×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
94×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
65×90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×120×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×90×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 4 týždne
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
81×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
90×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
65×80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×90×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×200 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
80×85×206 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
80×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle

95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
65×80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×200 cm, drevená, vrátane roštu

80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždne
65×88×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca

Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore orech
Skladom
35-100×96×208 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom