
Sada kúpeľňových koberčekov Montana Ethnic Cherry Bubble
Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dníDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňové koberčeky z kolekcie Montana budú praktickým doplnkom kúpeľne. Na ich výrobu sa používajú vysoko kvalitné materiály, vďaka ktorým sú odolné voči oderu, či zmene farby. Spodok sady je protišmykový. Možnosť prať v práčke pri 30 °C. Sada sa skladá z dvoch koberčekov s rozmermi 50 cm x 80 cm a 40 cm x 50 cm. ▪ Celková hmotnosť: 1,30 kg/m² ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 40 cm |
|---|
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Funkcie | Protišmykové |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polypropylén |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | ETHNIC |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 40x50 cm a 50x80 cm |
| Dĺžka | 50 cm a 50x80 cm |

Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Na odoslanie o 4 dni
Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Skladom
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom
Kúpeľňová, kusová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, kusová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, bavlnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×80 cm, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
Elastický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, syntetický, z polyamidu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo