









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu SmartLED máme skladom za cenu 62.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Pätica | GU10/Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 38 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE/ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1/1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3240 lm |
| Typ | Stropné svietidlo/Bodové svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 225 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 38/30 |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 418 W |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED |
| Výrobca | SmartLED |

Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomV modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo