Porovnajte ceny od 30,9 € do 33,9 € v 2 e-shopoch:
TOP LIGHT Svetlo podlinkové ZSV 60S CCT, Strieborná-Sivá
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 30,9 € do 33,9 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 32,4 €
- 4. 3. 2026 - 32,4 €
- 30. 5. 2026 - 30,9 €
- 4. 3. 2026 - 30,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Parametre
| Typ žiarivky | LED, Klasické žiarivky |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2700 - 3500K), Denné biele (3500 - 5500K), Studené biele (5500 - 7000K) |
| Farba | Sivá |
| Výška [cm] | 2.4 cm |
| Šírka [cm] | 56 cm |
| Materiál | Kov-Plast |
| Modelová séria | ZSV |
| Príkon [w] | 8 W |
| Energetická trieda | F |
| Štýl | Moderno-technické |
| Zdroj svetla | LED |
| Montáž svietidiel | Subline |
| Vodotesné | IP20 |
| Stmievanie | Nie |
| Nastavenia farieb | Áno |
| Funkcia nočného svetla | Nie |
| Snímač pohybu | Nie |
| Pamäť | Áno |
| Tvar | Podlhovasté |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Svetelný tok [lm] | 680 lm |
| Výrobca | TOP LIGHT |
Podobné produkty

150 cm Biela Koľajnica pre 3-fázovú Koľajnicu
Priemer
Skladom
LED Stropné prisadené závesné svietidlo CYNIDECO LED/30W/230V 4000K čierna
LED, s denným bielym svetlom, šírka
SkladomDoprava zadarmo
LED Podlinkové svietidlo LED/10W/230V biela
LED
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite TL2016-42SMD/10W - LED Podlinkové svietidlo GANYS LED/10W/230V
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoModerný 1-fázový koľajnicový systém čierny 50 cm Sada 2 - Iconic
Priemer
Skladom
LED technické žiarivkové svietidlo T8, 2×G13 (2×18 W) / 230 V, 5000 K, IP65, 127 cm
LED, s denným bielym svetlom, so studenou bielou farbou
SkladomDoprava zadarmo
Kompaktné LED svietidlo s 18 LED diódami - studená biela
LED, so studenou bielou farbou
Na odoslanie o 2 dni
Ecolite TL2016-42SMD/10W/BI - LED Podlinkové svietidlo GANYS LED/10W/230V
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Izoxis LED osvetlenie s pohybovým senzorom 10LED, 4x AAA
LED, so studenou bielou farbou, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ledvance - LED Podlinkové svietidlo TURN LED/6W/230V
LED, s teplou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 93706 - LED bodové svietidlo KOB 3xLED/2,3W/230V
LED, s teplou bielou farbou
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED trubicové svietidlo AVERO LED/45W/230V 150 cm
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED Technické žiarivkové svietidlo T8 1xG13/18W/230V 4000K IP65 128 cm
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED hliníkový profil zapustený 2m - sada
LED, šírka, výška
Skladom
TL svietidlo vrátane LED 1800 lm a detektorom pohybu IP65 - Base
LED, s denným bielym svetlom, priemer
Skladom
LED Technické žiarivkové svietidlo NEXFORCE LED/52W/230V IP66 4000K
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Príslušenstvo konzole lakovaná Naturel Dolce 45 cm biela KONZOLEH45B
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Podlinkové svietidlo SAMSUNG CHIP LED/16W/230V 6500K 115 cm
LED, so studenou bielou farbou
Skladom
LED Podlinkové svietidlo LIMONI LED/40W/230V 4000K 120 cm biela
LED, s denným bielym svetlom
Skladom
Rabalux 78026 - LED Podlinkové svietidlo so senzorom HANSON LED/8W/230V 3000K
LED, s teplou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Tech. žiarivkové svietidlo OPTIMA T8 2xG13/18W/230V 4000K IP65 128 cm
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED nabíjateľné osvetlenie nábytku so senzorom LED/2,5W/5V USB 800 mAh 4200K 32,
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Yeelight - LED Nabíjacie osvetlenie nábytku so senzorom 1,8W/1100 mAh 4000K 20 cm
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED Podlinkové svietidlo QTEC LED/36W/230V 120 cm biela
LED, s denným bielym svetlom
Skladom
Svetlo Naturel Linear McLED, 11W, dĺžka 55 cm ML-443.036.87.0 ML036
LED, so studenou bielou farbou
Skladom
Top Light - LED Podlinkové svietidlo ZSLUX LED/20W/230V 3000/4000/6500K 60 cm
LED
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 78055 - LED Podlinkové svietidlo SOFT LED/5W/230V 4000K chróm
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED svetlo Solight biela WO215
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED svetlo Solight biela WO217
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rabalux 78041 - LED Podlinkové sv. so zás. BATH 2E LED/15W/230V 4000K 70cm biela
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hermetické svietidlo 120cm lampa + 2x LED trubice vodotesné 6000k studená teplota
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zaparkorun Senzorové LED svetlo s detekciou pohybu - 19 cm
LED, priemer
Na odoslanie o 2 dni


