
Moderný 1-fázový závesný koľajnicový systém s 5 reflektormi čierny - Jeana
V modernom štýle, kovová
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kompaktné, výkonné pracovné LED svietidlo so širokým svetelným kužeľom. Odoláva náročným podmienkam ako sú prach, voda, nárazy, extrémne teploty a vibrácie. Svietidlo je všestranné v použití a je efektívnym doplnkom pre nákladné vozidlá, stavebné stroje, poľnohospodárske, úžitkové aj terénne vozidlá. Dosvit až 56 m. Robustné hliníkové púzdro a nerozbitná polykarbonátová šošovka. Počet LED diód: 4. Možno použiť ako predné aj zadné (cúvacie) svetlo.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 12V, 24V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Farba svetla | Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 17 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 5000 h |
| Teplota chromatickosti | 6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP69 |
| Celkový svetelný tok | 1500 lm |
| Typ | Auto-moto svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 105 W |
| Napätie | 12/24 |
| Max. príkon zdroja | 17 W |
| Miesto | Záhrada a cesty/Garáž |
| Celkový príkon svietidla | 17 W |
| Series | CAR LIGHT Osram |
| Výrobca | Osram |

V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová
SkladomV modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, výklopná
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
Bronzová
Skladom
V modernom štýle
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, platová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová
Skladom
Povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle, povrchová, drevená
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo