




Rozmery 41×55×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kufor X BLOCK značky Kistenberg patrí do profesionálnej rady. Ide o modulárny systém v rámci celej rady s týmto označením. ## Základné vlastnosti ## * odolná štruktúra s nosnosťou do 50 kg, a v rámci tlaku do 120 kg * hliníkové lišty umožňujúce montáž tesárskych svoriek, čo z krabice robí kompaktné pracovný stôl * tesnenie zaisťuje odolnosť proti prachu a vode * 2 ??rukoväte pre jednoduchšie prenášanie * rozmer 54,6 x 38 x 40,7 cm Možno kombinovať s ďalšími výrobkami danej radu.
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Kolesá | Nie |
| Hĺbka [cm] | 38 cm |
| Materiál | Plast |
| Modelová séria | X BLOCK TECH |
| Nosnosť [kg] | 50 kg |
| Šírka [cm] | 54.6 cm |
| Výška [cm] | 40.7 cm |
| Výrobca | Kistenberg |

41×55×38 cm, priemer
Skladom
30×79×38 cm
Skladom
31×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
31×80×38 cm, priemer
Skladom
51×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
51×55×38 cm, priemer
Skladom
12×54×37 cm, priemer
Skladom
27×61×29 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
22×45×26 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

6×58×39 cm, priemer
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
13×45×32 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch

26×40×20 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
31×45×24 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch

6×58×39 cm, priemer
Skladom
34×45×36 cm, priemer
Skladom
22×45×36 cm, priemer
Skladom
33×42×21 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
14×34×38 cm, priemer
Skladom
11×45×36 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

28×39×29 cm, priemer
Skladom
27×47×32 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

97×78×46 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
22×47×25 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
8×45×30 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

39×71×45 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

4×25×10 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
115×95×40 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
15×21×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo