



Rozmery 51×55×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kufor X BLOCK značky Kistenberg patrí do profesionálnej rady. Ide o modulárny systém v rámci celej rady s týmto označením. Základné vlastnosti: * odolná štruktúra s nosnosťou do 50 kg, a v rámci tlaku do 120 kg * tesnenie zaisťuje odolnosť proti prachu a vode * 2 ??transparentné organizéry vo veku * 2 ??rukoväte pre jednoduchšie prenášanie * rozmer 54, 6 x 38 x 51 cm * teleskopická rukoväť * vnútorné rozdeľovača Možno kombinovať s ďalšími výrobkami danej radu.
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Kolesá | Áno |
| Hĺbka [cm] | 38 cm |
| Materiál | Plast |
| Modelová séria | X BLOCK LOG |
| Nosnosť [kg] | 50 kg |
| Šírka [cm] | 54.6 cm |
| Výška [cm] | 51 cm |
| Výrobca | Kistenberg |

51×55×38 cm, priemer
Skladom
31×55×38 cm, priemer
Skladom
41×55×38 cm, priemer
Skladom
41×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
19×55×38 cm, priemer
Skladom
31×80×38 cm, priemer
Skladom
30×79×38 cm
Skladom
27×61×29 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
12×54×37 cm, priemer
Skladom
34×45×36 cm, priemer
Skladom
31×45×24 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch

22×45×36 cm, priemer
Skladom
27×61×29 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
22×45×26 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

26×40×20 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
11×45×36 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

172×70×39 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
39×71×45 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch

34×42×22 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22×47×25 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
33×42×21 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
13×45×32 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch

28×39×29 cm, priemer
Skladom

14×34×38 cm, priemer
Skladom
20-23×31-40×16-22 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
7×10×10 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
57×72×33 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
7×5×5 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo