
ASIST smart garden Benzínová jednoručná reťazová píla 30cm ULTRA LIGHT
Na drevo, reťazová, benzínová
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Benzínová reťazová píla So obsahu motora 45 cm3 a dĺžkou lišty 45 cm, je pomocníkom pre všetkých ktorí pracujú s drevom na domáce či hobby úrovni. Píla je vybavená automatickým mazaním reťaze a bezpečnostnými prvkami. Pílu môžete použiť na výrub stromov, odvetvovanie stromov a rozrezávanie kmeňov, polien a tiež výrobkov a produktov z dreva. Pílu môžete používať na domáce a hobby použitie. ## Základné vlastnosti benzínovej reťazovej píly Asist Smart Garden ## Motor: dvojtaktný Obsah motora: 45 cm3 Výkon motora: 1.7kW Max. Otáčky: 10000 / min Rýchlosť reťaze: 20,2 m / s Objem nádrže na benzín: 550 ml Objem olejovej nádrže: 260 ml Výhody benzínovej reťazovej píly Asist Smart Garden ## Výhodou tejto benzínové reťazové píly Asist Smart Garden je dostatočný výkon pre bežnú prácu. Navyše obsahuje množstvo bezpečnostných prvkov pre zaistenie maximálnej bezpečnosti osoby ktoré s pílou pracuje. Prečo kúpiť benzínovú reťazovú pílu Asist Smart Garden ## S touto pílou môžete zvládnu všetku prácu na záhrade, kôlni, v lese alebo kdekožvek to práve potrebujete . Píla je vybavená antivibračným systémom. Priaznivá cena s dostatočným výkonom je podnet ku kúpe tohto výrobku. Súčasť balenia ## 1x kryt lišty 1x kžúč na zapažovaciu sviečku 1x skrutkovač - plochý 2x imbusový kžúč 1x pilník 1x ozubené opierka 1x nádoba na miešanie palivovej zmesi 1x reťaz 1x lišta ** Bezpečnostné pokyny **: benzínové motorové reťazovú pílu smú používať iba osoby staršie ako 18 rokov, ktoré sú na to zdravotne spôsobilé. Obsluha musí spĺňať podmienky stanovené vyhláškou 42/1985 Zb. a súvisiacimi predpismi. Nikdy nepoužívajte motorovú pílu, ak ste osamotení a bez možnosti privolať pomoc! Ďalšie bezpečnostné pokyny preštudujte pozorne v priloženom manuáli. Súčasť balenia: 1x kryt lišty 1x kžúč na zapažovaciu sviečku 1x skrutkovač - plochý 2x imbusový kžúč 1x ozubené opierka 1x nádoba na miešanie palivovej zmesi 1x pilník 1x reťaz 1x lišta
| Typ pohonu | Benzínové |
|---|---|
| Rezný materiál | Drevo |
| Typ | Reťazové |
| Modelová séria | Asist Smart garden 1st - orange |
| Hmotnosť [kg] | 7 kg |
| Objem nádrže [l] | 0.55 l |
| Dĺžka koľajnice [cm] | 45 cm |
| Typ motora | Dvojtaktný |
| Objem olejovej nádrže [ml] | 260 ml |
| Mazanie reťaze | Áno |
| Rýchlosť reťaze [m/s] | 20.2 m/s |
| Spúšťací systém | Manuálne |
| Maximálne otáčky motora [ot/min] | 10000 ot/min |
| Otáčky naprázdno [ot/min] | 3000 ot/min |
| Výkon motora [kw] | 1.7 kW |
| Objem motora [cm3] | 45 cm3 |
| Sila ťahu | Áno kg |
| Brzda reťaze | Áno |
| Spojka | Áno |
| Typ paliva | Bezolovnatý benzín |
| Výrobca | ASIST smart garden |

Na drevo, reťazová, benzínová
Skladom
Reťazová, akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Reťazová, benzínová
Skladom
Reťazová, akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Ručná, akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Okružná
Skladom

Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Ručná
Skladom
Ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Na konáre
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×58×77 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aku
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
14×46×24 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×51×17 cm, plastový, v škandinávskom štýle
Skladom
Aku
Skladom
25×79 cm
Skladom
2×20 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polykarbonátu
Skladom
24×27 cm, betónová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší, klasický
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
Z polykarbonátu
Skladom
4×60 cm, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×30×60 cm, matný, rovný
Skladom
47×34×29 cm, plastový, otvorený
Skladom
Na drevo, reťazová, benzínová
Skladom
24×27 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom