






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Benzínová píla s karburátorom WALBRO a OREGON s kotúčom a objemom motora 45 cm3 a dĺžkou kotúča 40 cm, je pomôckou pre každého, kto pracuje s drevom doma alebo na úrovni hobby. Píla je vyrobená s automatickým mazaním kotúča a bezpečnou prevádzkou. Pílu využijete na rezanie strmých svahov, fúkanie strmých svahov, štiepanie rasce, peľu a tiež na výrobu výrobkov z dreva. Tablet využijete doma alebo na hobby použitie. Vlastníctvo benzínových piestových píl Asist Smart Garden Motor: dvojtaktný Objem motora: 45 cm3 Výkon motora: 1,8 kW Max. Čísla: 11 500 /min Rýchlosť zrýchlenia: 33 m/s Objem nádržky na benzín: 520 ml Obsah oleja: 260 ml Výnosy benzínu piestových píl Asist Smart Garden Výroba tejto benzínovej kotúčovej píly Asist Smart Garden je dostatočný výkon pre bežnú prácu. Karburátor WALBRO a OREGON sa spolieha na zoznam produktov pre aktuálne použitie. Webová stránka ponúka množstvo bezpečnostných postupov na zaistenie maximálnej bezpečnosti osoby, ktorá s ňou pracuje. Ako kúpiť benzínovú piestovú pílu Asist Smart Garden S týmto perom zvládnete všetku prácu na záhrade, doma, v lese alebo kdekoľvek potrebujete. Píla je vybavená antivibračným systémom. Primeraná cena s uspokojivým spracovaním povzbudí každého k nákupu tohto produktu. Total Baleen 1x zakryté listy 1x kliknite na spínač zapaľovania 1x skrutka - plochá 2x imbusový kľúč 1x hrá spevák 1x denne na umývanie auta na palivo 1x súbor 1x trstina 1x zoznam Bezpečnostné predpisy : Benzín a pitnú vodu pre motorové vozidlá môžu používať iba osoby staršie ako 18 rokov, ktoré sú na to zdravotne bezpečné. Služba musí spájať podmienky oznámenia Najvyššieho správneho súdu 42/1985 Sb. a zákonných ustanovení. Nikdy nepoužívajte motorku, ak ste sami a nemôžete získať pomoc! Ďalšie bezpečnostné postupy sa musia vykonávať správne v súlade s poskytnutými pokynmi.
| Typ pohonu | Benzínové |
|---|---|
| Typ | Reťazové |
| Modelová séria | Asist Smart garden 1st - orange |
| Hmotnosť [kg] | 5.964 kg |
| Objem nádrže [l] | 0.52 l |
| Dĺžka koľajnice [cm] | 40 cm |
| Typ motora | Dvojtaktný |
| Objem olejovej nádrže [ml] | 0.26 ml |
| Mazanie reťaze | Áno |
| Rýchlosť reťaze [m/s] | 33 m/s |
| Spúšťací systém | Manuálne |
| Maximálne otáčky motora [ot/min] | 11500 ot/min |
| Otáčky naprázdno [ot/min] | 3000 ot/min |
| Objem motora [cm3] | 45 cm3 |
| Brzda reťaze | Áno |
| Spojka | Áno |
| Typ paliva | Bezolovnatý benzín |
| Výrobca | ASIST smart garden |

Reťazová, akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Na drevo, reťazová, benzínová
Skladom
Reťazová, akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Na drevo, reťazová, benzínová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Okružná
Skladom


Na drevo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Ručná
Skladom
Ručná, na kov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Ručná
Skladom
Na konáre
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×58×77 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
Aku
Skladom
25×79 cm
Skladom
60×38×38 cm
Skladom
40×51×17 cm, plastový, v škandinávskom štýle
Skladom
24×27 cm, betónová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
92×100×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
4×60 cm, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
2×20 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×27 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aku
Skladom
Záhradné
Skladom
14×46×24 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
92×50×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Akumulátorová, so zberným košom, 30-50l
SkladomDoprava zadarmo
80×37×39 cm, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
135×60×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom