

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Záhradné čerpadlo Asist Smart garden je určené pre domáce a hobby použitie. Extrémne podmienky pre toto čerpadlo nie sú vhodné. Rovnako ako vysoké zaťaženie. Napriek tomu bude neocenitežným pomocníkom pri čerpaní vody. S týmto čerpadlom zavlažíme vašu záhradu či požnohospodársku pôdu a to bez sebeväčšia námahy, pretože je opatrené výkonným motorom, ktorý je navyše ** bezúdržbový ** a má výkon 1200 wattov. Čerpadlo dosahuje výborných hodnôt. Jednou z nich je prečerpanej množstvo vody za hodinu, ktoré robia 3800 litrov. K ďalšej hodnote patrí maximálna dopravná výška. Tento parameter vás určite milo poteší, pretože s týmto čerpadlom môžete vytlačiť vodu do výšky 50 metrov. Táto skutočnosť poukazuje na vežký výkon motora a možnosť využiť čerpadlo na zavlažovanie naozaj celej záhrady vďaka tejto výške. Určite vás poteší aj pohodlná rukoväť, vďaka ktorej si môžete čerpadlo preniesť na konkrétne miesto a tak využiť maximálnu efektivitu tohto čerpadla. Pretože čerpadlo váži 6,99 kg, prenos by nemal byť naozaj žiadny problém. Nesmieme zabudnúť na saciu výšku, ktorá je 8 metrov. Čerpadlo je určené pre použitie s čistou vodou, ale je vybavené filtrom a preto ho môžete použiť aj na vodu znečistenú s maximálnou vežkosťou pevných častíc 35 milimetrov. ## Základné vlastnosti záhradného čerpadla Asist Smart garden ## Vstupné napätie 230 V Vstupná frekvencia 50 Hz Príkon 1200 W Max. čerpacie kapacita 3800 l / h Max. výška výtlaku 50 m Max. teplota kvapaliny 35 ° C Max. vežkosť častíc 3 mm Max. hĺbka sania 8 m Hmotnosť 6,99 kg
| Typ | Záhradné |
|---|---|
| Napájanie [v/hz] | 230/50 V/Hz |
| Príkon [w] | 1200 W |
| Modelová séria | Asist Smart garden 1st - orange |
| Maximálna prepravná výška [m] | 50 m |
| Maximálna teplota kvapaliny [°c] | 35 °C |
| Hmotnosť [kg] | 6.9 kg |
| Dĺžka kábla [m] | 1.2 m |
| Stupeň ochrany ip | IPX4 |
| Maximálne prepravné množstvo [l/h] | 3800 l/h |
| Maximálna sacia výška [m] | 8 m |
| Materiál hlavy | Plast |
| Typ čerpadla | Povrch |
| Výrobca | ASIST smart garden |

Záhradné
Skladom
Domáce vodárne, elektrické, tlakové
Skladom
Ponorné, kalové, elektrické
Skladom
Ponorné, kalové, elektrické
Skladom
Ponorné, elektrické
Skladom
Ponorné, kalové, elektrické
SkladomDoprava zadarmo
Ponorné, elektrické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ponorné, elektrické, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ponorné, kalové, elektrické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ponorné, elektrické, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Akumulátorové, ponorné, sudové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×51×17 cm, výklopný, ratanový
Skladom
Ponorné, elektrické
Skladom
61×29×45 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
84×68×37 cm
Skladom
3×60 cm, plastová, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
Záhradné
Skladom
47×34×29 cm, plastový, otvorený
Skladom
Z polykarbonátu
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
Výška, priemer, z polykarbonátu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×29×44 cm, na triedený odpad, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Záhradné
Skladom
92×100×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Priemer, z polykarbonátu
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Skladom
Z polykarbonátu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom