






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Belis máme skladom za cenu 64.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Pätica | E27 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Luster prisadený |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Series | NATIA Belis |
| Výrobca | Belis |

V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, plastový
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo