
Sada 12 stolových lámp tmavá bronz RGBW nabíjateľná vrátane nabíjacej stanice - Alessia
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 12.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Farba | Sivá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 7,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1000 lm |
| Typ | Stolná lampa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na kábli |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 70 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 7,5 W |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 7,5 W |
| Series | BERYL Eglo |
| Výrobca | Eglo |

So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, sklenená
Skladom
Zapínaná vypínačom, sklenená
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, na nočný stolík
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, drevená
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo