




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 90,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetlo sa uberá novým smerom - EGLO connect Nepotrebujete Wi-Fi ani adaptér. Difúzor svietidla vytvára jedinečný efekt hviezdnej oblohy. Nastaviteľné pomocou smartfónu/tabletu alebo diaľkového ovládača. Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia pre Android a iOS - AwoX Smart CONTROL. 2700K teplá biela - 6500K studená biela. Výber z 16 miliónov farieb - funkcia RGB. Plynulé stmievanie svietidla (0-100%). Nastavenie predvolených farieb. Možnosť nastavenia času pre zapnutie a vypnutie svietidla. Svietidlo je možné ovládať diaľkovým ovládačom aj mobilným telefónom súčasne. Diaľkový ovládač je súčasťou balenia.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Stmievateľné mobilným telefónom/RGB/Ovládanie telefónom |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 53 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 53 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 485 W |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 53 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 7000 lm |
| Series | LANCIANO Eglo, LANCIANO-C Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, okrúhle, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, atypické
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo