







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 29,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR pohybovým senzorom. Uhol svietenia: 120°. Dosah senzora: 7 m. Nastavenie času: 5 s - 5 min. Možnosť nastavenia citlivosti pohybového senzora a dĺžky svietenia po detekcii pohybu.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 560 lm |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 3 dni
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo