






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Orion máme skladom za cenu 64.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo/Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Series | HENRY Orion |
| Výrobca | Orion |

Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom

Nástenné
Skladom
Plastové
Skladom
Stropné
Skladom
Nástenné
Skladom
Kovové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné
Skladom
Do zeme, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo