








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 24.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Hnedá |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Pätica | E27 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Luster na lanku |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Štýl | Boho |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový svetelný tok | 1200 lm |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 95 W |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Funkcie | LED technológia |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Series | CERIA BOHO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Papierový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Kovový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
LED, v rustikálnom štýle, plastový
Skladom
Drevený, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
LED, kovový, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Drevený, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevený, japandi, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo