Odporúčame
Sada 2ks mikroplyšových obliečok PURRSLEEP béžové + plachta mikroplyš SOFT 180x200 cm biela, dvojlôžko
História cien
- 26. 5. 2026 - 61,7 €
- 8. 12. 2025 - 61,7 €
- 24. 11. 2025 - 58 €
- 12. 11. 2025 - 56,9 €
Popis produktu
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Béžová Fialová Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítka výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 2 ks prikrývky 140 x 200 cm 2 ks vankúše 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Polybavlnené obliečky Saténové obliečky Svietiace obliečky
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | Béžová |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Zvieratá, Mačky |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima, Jeseň |
| Štýl obliečky | Retro |
| Obojstranné | Nie |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Utierky ZAVONA 50x70 cm, 3 ks
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou NUBI 75x75 cm, biela
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou KODA 75x75 cm, sivá
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúca plážová osuška LEMONS 100x180 cm zelená, 100% mikrovlákno
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavomodrá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo





















































