
Polybavlnená obliečka na vankúš SHEEP POLY 70x90 cm, sivá
Rozmery 70×90 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 2,3 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 2,3 €
- 23. 5. 2026 - 2,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Sivá Biela Čierna Rozmery Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nie je nutné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 90 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Motív | Zvieratá |
| Materiál | Polybavlna |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |
Odporúčame


Goldea bavlnená obliečka na vankúš - pivonky s textami 40 x 40 cm
SkladomNajlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Utierky ZAVONA 50x70 cm, 3 ks
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavomodrá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená plachta s gumou STANDARD 90 x 200 cm biela
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm béžový, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo