
Mexen Rivel, kúpeľňový podstavec 35 cm, 1 dvierka, drážkovaný, biely matný - 91A21-03016-1-BF01
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoRozmery 160×35×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Výška: 160 cm Hĺbka: 30 cm Farba korpusu: Biela matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Vlnitá Počet dverí 2 5 políc (1 pevná stredová polica a 4 nastaviteľné police) Závesy s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dvierok (vľavo/vpravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Výrobok je vopred zmontovaný
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela matná |
| Farba korpusu | Biela matná |
| Počet dverí | 2 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - vysoké skrinky, Závesná |
| Ean | 5905315474285 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 1600 |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
18×200×120 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
18×44×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
470×90×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
470×90×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesná, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
180×50-59×30 cm, matná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
184×50×29 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
170×35×37 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
172×35×32 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
70×60×216 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Zrkadlová, závesná, lesklá
Skladom
Lesklá, s nožičkami
Skladom
Závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×40-49×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Zrkadlová, závesná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×60×180 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesná, v modernom štýle, matná
Doprava zadarmo
184×40×310 cm, zrkadlová, s nožičkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
140×40-49×25 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
470×200×44 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom

195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo