




Rozmery 160×35×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Výška: 160 cm Hĺbka: 30 cm Farba korpusu: Grafitová matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba predného dielu: Grafitový mat Materiál predného dielu: Lakovaná M D F Štruktúra predného dielu: Drážkovaná Počet dvierok: dvere: 1 5 políc (1 pevná stredová polica a 4 nastaviteľné police) Závesy s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (vľavo/vpravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Výrobok je vopred zmontovaný
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Grafitová matná |
| Farba korpusu | Grafitová matná |
| Počet dverí | 1 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - vysoké skrinky, Závesná |
| Ean | 5905315474247 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 1600 |
| Farba profilu | Grafitová matná |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

165×35×310 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
Matná, z lamina, stojacia
Skladom
Lesklá, vysoká
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
160×35×28 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
170×35×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Závesná, matná, v dekore dub sonoma

Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
500×200×44 cm, s nožičkami, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, v dekore dub, z dreva
Skladom
Matná
Skladom
140×35×30 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesná, matná, v dekore dub sonoma

160×40-49×34 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
172×35×32 cm, matná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
Matná
Skladom
500×30×44 cm, s nožičkami, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
470×90×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
170×35×39 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
140×30×200 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne