





Rozmery 170×35×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Séria kúpeľňového nábytku Aira umožňuje kombinovať horné a spodné skrinky do rôznych variant. Umožňuje vytvoriť zložité kombinácie do velkých kúpeľní, ako aj minimalistické riešenie v modernom dizajne. Otváranie dvierok je riešené systémom push-open, teda otváranie bez úchytiek. Na výber sú štyri farebné možnosti, biela lesk, dub Kronberg, dub Halifax a antracit. Skrinky sú dodávané v zmontovanom stave a všetky sú určené na zavesenie.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ skrinky | Bez umývadla |
| Rozmer š x h | 350 x 370 mm |
| Ean | 8592480102975 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 370 |
| Výška (mm) | 1700 |
| Výrobca | Mereo |
| Séria | Mereo Aira |
| Typ | Nábytok - vysoká skrinka |

170×35×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
470×70×44 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
440×200×51 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
500×200×44 cm, s nožičkami, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
53×40×47 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
53×40×47 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
53×20×47 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná
Skladom
170×40×30 cm, závesná, matná
Skladom
40×15 cm, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
63×33×20 cm, závesná, matná
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
163×33×33 cm, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
170×35×39 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
40×35 cm, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
65×60×130 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
51×33×33 cm, závesná, matná
Skladom
98×64×50 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
70×200×140 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
125×34×36 cm, závesná, matná
Skladom
S nožičkami, matná, v dekore dub
Skladom