




Rozmery 47×450×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 45 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Biela matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Drážkovaná Počet dvierok 1 polica Závesy s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dvierok (ľavé/pravé) Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Zmontovaný výrobok
| Šírka: | 450 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela matná |
| Farba korpusu | Biela matná |
| Počet dverí | 1 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 450 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom

S umývadlom, lesklá
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo