









Rozmery 47×80×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 80 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Biela matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Rýhovaná Počet zásuviek: 2 Priestranné zásuvky s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv pre ľahký prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela matná |
| Farba korpusu | Biela matná |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Biela matná, Farba čela |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

47×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×70×46 cm, pod umývadlo, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×70×46 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×160×46 cm, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×160×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch

235×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 2 týždne
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch

47×120×46 cm, pod umývadlo, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×50×46 cm, pod umývadlo, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×450×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

235×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×70×46 cm, pod umývadlo, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×160×46 cm, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×90×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 2 týždne