
Mexen Orio, kúpeľňová skrinka 60 cm, 1 zásuvka, grafitová matná, 91A10-06023-1-BF66
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 235×70×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 70 cm Výška: 23,5 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Grafitová matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Grafitová matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: 1 Priestranná zásuvka s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv pre ľahký prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 235 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Grafitová matná |
| Farba korpusu | Grafitová matná |
| Počet zásuviek | 1 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Výška (mm) | 235 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Farba profilu | Grafitová matná |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×80×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
47×100×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
47×100×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo
Skladom
47×120×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo, z lamina
Skladom
300×450×48 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
50×150-159×48 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×101×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Matná, pod umývadlo
Skladom
47×120×47 cm, z lamina
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň