





























Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
MARIONETINO je kompletný bábkový set, s ktorým si deti môžu samy zahrať známe rozprávky, vymýšľať vlastné príbehy a rozvíjať fantáziu, reč aj tvorivosť. Divadlo sa jednoducho rozloží, rýchlo zloží a zároveň slúži ako praktický úložný box – ideálne doma, na cestách aj v materskej škole. Súčasťou balenia sú bábky, kulisy, rekvizity a scénické doplnky, vďaka ktorým môžu deti hneď začať hrať. Dve rozprávky – Červená Čiapočka a Perníková chalúpka – tvoria základ, z ktorého vzniká viacero príbehov a herných variantov. Certifikát SPRÁVNA HRAČKA Ekologické materiály, bezpečné spracovanie a zmysluplná hra – vhodné pre deti od 3 rokov. Obsah balenia Divadlo: skladacie veko, dno, portál, zadná stena 9 bábok 5 drevených tyčiek Lepiaca hmota: UHU Patafix 4 scény 9 ks rekvizit 4 scénické doplnky so stojančekmi Kódy na stiahnutie scenárov Bábky (9 ks) Červená Čiapočka vlk babička horár Janko Marienka Ježibaba Ježidedo otecko Scény (4) Les k Červenej Čiapočke Izbička s bábovkou na stole Les k Perníkovej chalúpke Izba Ježibaby Rekvizity (9 ks) Okuliare s čepcom košík 2 džbániky lopata sekera 3 perníčky Scénické doplnky so stojanmi (4 ks) Babičkina chalúpka Breza Studňa Perníková chalúpka Digitálny obsah kódy na stiahnutie scenárov rozprávok Konštrukcia divadla Bábkové divadlo je skladacie a ľahko prenosné. Pevná krabica a laminovaný kartón zabezpečujú nízku hmotnosť, pevnosť a odolnosť proti oderu. Ideálne na cestovanie, zároveň slúži ako úložný box. Návod k divadlu nájdete TU . Materiál Bábky a kulisy: kníhviazačská lepenka Tyčky k bábkam: drevo Divadlo: laminovaný kartón Vhodné pre deti od 3 rokov.
| Sortiment | Bábiky |
|---|---|
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
| Materiál | Drevo, Plast |
| Farba | Červená |
| Určené pre | Dievča, chlapca |
| Vek | Od 3 rokov |
| Vyrobené v európe | Áno |
| Rozmery scény / kulisy | 46,3 cm x 32,3 cm |
| Rozmery bábky | 15 – 20 cm (podľa typu bábky) |
| Rozvíja | Rétoriku, komunikáciu, improvizáciu, predstavivosť, fantáziu, kreativitu, manuálnu zručnosť |
| Značka | MARIONETINO |
| Rozmer divadla | Výška portálu 41 cm × šírka 48 cm × hĺbka 42 cm |
| Rozmer paličky | 25 cm |
| Material paličky | Drevo |
| Rozmery zloženého divadla v krabici | Výška 6 cm × šírka 48 cm × dĺžka 42 cm |
| Výrobca | MARIONETINO |

Bábiky, edukačné hračky, drevená
Doprava zadarmo
Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 2 dni
Autá, pre chlapca, na pieskovisko
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, plastová, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Drevená, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, plastová, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, domčeky pre bábiky, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Autá, drevená, pre chlapca
Skladom
Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 5 dní
Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Pre chlapca, pre dievča, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, domčeky pre bábiky, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, do vody, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Edukačné hračky, drevená, pre chlapca

Pre chlapca, stavebnice, plastová
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, plastová, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, pre dievča, domčeky pre bábiky

Autá, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 5 dní
Autá, pre chlapca, autodráhy
Na odoslanie o 5 dní
Autá, pre chlapca, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Plyšáky, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 5 dní
Autá, do vody, pre chlapca
Skladom
Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, drevená, pre chlapca
Skladom
Edukačné hračky, pre dievča, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, plastová, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Edukačné hračky, drevená, stavebnice
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Autá, drevená, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Plyšáky, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 5 dní
Autá, pre chlapca, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Autá, pre chlapca, plastová
Na odoslanie o 5 dní
Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Pre chlapca, pre dievča, domčeky pre bábiky

Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Pre chlapca, pre dievča, domčeky pre bábiky

Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, drevená, pre chlapca

Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Pre chlapca, pre dievča, plastová

Pre chlapca, pre dievča, plastová

Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, edukačné hračky, drevená
Doprava zadarmo
Edukačné hračky, pre chlapca, pre dievča

Bábiky, drevená, pre chlapca

Pre chlapca, pre dievča, domčeky pre bábiky

Bábiky, pre chlapca, pre dievča