



Rozmery 470×200×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 20 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 44,2 cm Farba: Dub Materiál: Lakovaná MDF doska 1 polica Povrch odolný voči UV žiareniu Pre kombináciu so skrinkami série Orio, Rivel
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba korpusu | Dub |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Farba pracovnej dosky | Nesúvisiace |
| Typ | Nábytok - nízke skrinky, Závesná |
| Farba čela | Nesúvisiace |
| Šírka (mm) | 200 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Dub |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

172×35×32 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
172×250×32 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
172×35×32 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
172×50×32 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
172×35×32 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
551×200×45 cm, závesná, matná
Skladom
94×22×35 cm, závesná, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
80×20×14 cm, závesná, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
184×35×29 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
500×30×44 cm, s nožičkami, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
600×35×220 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
70×41×23 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
470×35×44 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
163×65×33 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
163×65×33 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, vysoká
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
140×35×30 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
SkladomDoprava zadarmo
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
163×33×33 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
78×50×29 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
145×35×35 cm, závesná, matná
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
140×250×200 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň