



Rozmery 470×250×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 25 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 44,2 cm Farba: Šedá matná Materiál: Lakovaná MDF doska 1 polica Povrch odolný voči UV žiareniu Pre kombináciu so skrinkami série Orio, Rivel
| Šírka: | 250 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba korpusu | Šedá matná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Farba pracovnej dosky | Nesúvisiace |
| Typ | Nábytok - nízke skrinky, Závesná |
| Farba čela | Nesúvisiace |
| Šírka (mm) | 250 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Šedá matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

72×80×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
Matná
Skladom
142×30×30 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
150×30×20 cm, závesná, matná

163×33×33 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
174×60×30 cm, zrkadlová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
600×200×22 cm, matná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
174×60×30 cm, zrkadlová, lesklá
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
175×40×30 cm, závesná, matná
Skladom
181×34×26 cm, matná, vysoká
Skladom
180×30×30 cm, matná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
157×40×20 cm, závesná, matná
Skladom
65×50×14 cm, zrkadlová, závesná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×39×34 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zrkadlová, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
174×60×30 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, lesklá, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
140×40×25 cm, závesná, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Zrkadlová, s nožičkami, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×70×22 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
191×41×32 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom