


Rozmery 470×35×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Sivá matná Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Nábytok - skrinka pod umývadlo |
| Ean | 5905315941770 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Šedá matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

180×120×50 cm, potravinová, matná
SkladomDoprava zadarmo