






Rozmery 184×35×29 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dvierka sa môžu inštalovať s otváraním na pravú či ľavú stranu (Otvory pre úchytku sú z vnútornej strany naznačené. Podľa zvolenej strany otvárania je potrebné ich vyvŕtať.)
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Výška: | 184 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Potravinové |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Otváranie | Klasické |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x184x29 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 290 |
| Šírka skrinky | 30-39 cm |
| Séria | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Výrobca | Aqualine |

180×120×50 cm, potravinová, matná
SkladomDoprava zadarmo