




Rozmery 47×120×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 120 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Orech Typ: Zavesený Materiál: Lakovaná doska Počet zásuviek: 2 Koľajnice s funkciou tichého doťahu Plný výsuv uľahčuje prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kompletnizáciu s čelami série Orio, Rivel Výrobok sa dodáva zmontovaný
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál | Drevo |
| Počet zásuviek | 2 |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315466938 |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom