Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Nie je skladom
10,1 €
História cien
- 17. 5. 2026 - 10,1 €
- 19. 4. 2026 - 10,1 €
- 16. 2. 2026 - 10 €
- 14. 2. 2026 - 8,5 €
- 28. 1. 2026 - 10 €
- 23. 1. 2026 - 8,5 €
- 16. 1. 2026 - 8,7 €
- 10. 11. 2025 - 8,5 €
Popis produktu
Krémovobiele kameninové šálky v súprave 4 ks na espresso 100 ml Tone – Dakls
Parametre
| Sady | Ano |
|---|---|
| Typ | Na kávu |
| Materiál | Keramika |
| Veľkosť | Malé (do 250 ml) |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | CN |
| Počet kusov | 4 ks |
| Špecifický materiál | Kamenina |
| Váha | 0.12 kg |
| Dĺžka | 6.1 cm |
| Objem | 0.1 l |
| Produktový rad | Tone |
| Vzor | Štruktúrovaný/jednofarebné/pruhy |
| Kvalita | Basic |
| Inštrukcie | Vhodné do umývačky/vhodné do mikrovlnnej rúry |
| Material | Keramika |
| Výrobca | Dakls |
Recenzie
5.01 hodnotenie
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
super pohare na espresso
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčame

27,7 €30,4 €
Šálky v súprave 2 ks z kameniny 300 ml Anniversary – Bloomingville
Na kávu, keramický, v sadách
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
52 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7,1 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
10,6 €
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
603 €
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
37,3 €
Ružová detská prikrývka 150x200 cm Soft as a Cloud – Catherine Lansfield
150×200 cm
Skladom
20,3 €22,4 €
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
14,9 €16,4 €
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15,6 €18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
14,4 €
Sklenená forma do teplovzdušnej fritézy 18,5x17,5 cm – Lékué
17×18 cm
Skladom
48 €54 €
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






























































