Odporúčame
Krémový detský koberec 120x170 cm Walk like an Elephant Rainy Party – Villeroy&Boch
Rozmery 120×170 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 65,5 €
- 19. 4. 2026 - 65,5 €
- 5. 3. 2026 - 64,6 €
- 16. 1. 2026 - 64 €
- 5. 12. 2025 - 64,6 €
- 28. 11. 2025 - 60,8 €
- 10. 11. 2025 - 69,3 €
Popis produktu
Koberec Walk ako Elephant Rainy Party od značky Villeroy&Boch je ideálnym doplnkom do detskej izby aj iných miestností. Tento koberec je vyrobený z kvalitných syntetických vlákien, vďaka čomu je veľmi robustný a ľahko sa udržuje. Poskytuje príjemné teplo a je tepelne izolačný, takže ho môžete bez obáv umiestniť aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Jeho mäkký povrch zaisťuje mnoho bezstarostných hodín hrania pre vaše deti. Jeho hravý dizajn poteší malých aj veľkých a skvele doplní interiér, či už v detskej izbe, alebo v obývacej priestore.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Zvieratká |
| Krajina pôvodu | EG |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.9 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 4.7 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Boho Kids |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 2200 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/bodové čistenie/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Latex |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Farba | Farebná/krémová |
| Výrobca | Villeroy&Boch |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Protišmyková podložka pod koberec 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné zrkadlo 60x150 cm Loft Connor – Styler
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom















