Odporúčame
Krémový detský koberec 160x230 cm Roar like a Lion Rainbow Party – Villeroy&Boch
Rozmery 160×230 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 107,1 €
- 19. 4. 2026 - 107,1 €
- 20. 2. 2026 - 105,4 €
- 16. 2. 2026 - 124 €
- 14. 2. 2026 - 105,4 €
- 12. 2. 2026 - 124 €
- 23. 1. 2026 - 111 €
- 16. 1. 2026 - 112 €
- 10. 1. 2026 - 113 €
- 5. 12. 2025 - 105,4 €
- 28. 11. 2025 - 99,2 €
- 10. 11. 2025 - 119,7 €
Popis produktu
Koberec Roar a Lion Rainbow Party značky Villeroy&Boch je ideálnym doplnkom do detskej izby a iných miestností. Tento koberec je vyrobený z kvalitných syntetických vlákien, vďaka čomu je veľmi robustný a ľahko sa udržuje. Poskytuje príjemné teplo a je tepelne izolačný, takže ho môžete bez obáv umiestniť aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Jeho mäkký povrch zaisťuje mnoho bezstarostných hodín hrania pre vaše deti. Jeho hravý dizajn poteší malých aj veľkých a skvele doplní interiér, či už v detskej izbe, alebo v obývacej priestore.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Dúha, Zvieratká |
| Krajina pôvodu | EG |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.9 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 8.3 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Boho Kids |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 2200 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/bodové čistenie/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Latex |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Farba | Farebná/krémová |
| Výrobca | Villeroy&Boch |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom














