Odporúčame
Zelená rozkladacia rohová pohovka (do tvaru "U") Leila – Makamii
Rozmery 90×287×162 cm
2 115,7 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 2 115,7 €
- 19. 4. 2026 - 2 115,7 €
- 10. 3. 2026 - 2 047 €
- 20. 2. 2026 - 2 047,7 €
- 15. 2. 2026 - 1 927,2 €
- 14. 2. 2026 - 2 047,7 €
- 12. 2. 2026 - 2 409 €
- 10. 1. 2026 - 2 047 €
- 27. 12. 2025 - 2 047,65 €
- 26. 11. 2025 - 1 846 €
- 10. 11. 2025 - 2 168,1 €
Popis produktu
Zelená rozkladacia rohová pohovka (do tvaru "U") Leila – Makamii
Rozmery
| Šírka: | 287 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 162 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Zelená |
| Chrbtové vankúše | Odnímateľné |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Výška podrúčky | 65 cm |
| Výška zadnej opierky | 42 cm |
| Šírka sedadla | 287 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 3 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 120 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 105 cm |
| Nosnosť | 550 kg |
| Váha | 134 kg |
| Veľkosť pohovky | Päť a viacmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Veľkosť priestoru na spanie | 120x275 |
| Výplň | Molitan (PUR)/pružiny |
| Produktový rad | Leila |
| Roh a tvar | Do tvaru |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Funkcia | S úložným priestorom/rozkladacia |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska/masívna borovica |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 50000 martindale |
| Názov poťahu | Bjorn 77 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výrobca | Makamii |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
50 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
10,6 €13,3 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
125,8 €148 €
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
9,7 €10,6 €
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
40 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
58 €65 €
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
14,9 €16,4 €
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

34,8 €38,3 €
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Skladom










