Odporúčame
Svetlosivá ženilková pohovka 244 cm Omao – Makamii
Rozmery 70×244×102 cm
1 172,2 €
História cien
- 12. 5. 2026 - 1 172,2 €
- 19. 4. 2026 - 1 172,2 €
- 10. 3. 2026 - 1 121 €
- 20. 2. 2026 - 1 121,2 €
- 15. 2. 2026 - 1 055,2 €
- 14. 2. 2026 - 1 121,2 €
- 5. 2. 2026 - 1 319 €
- 30. 1. 2026 - 1 118 €
- 23. 1. 2026 - 1 119 €
- 16. 1. 2026 - 1 120 €
- 26. 11. 2025 - 1 010 €
- 10. 11. 2025 - 1 187,1 €
Popis produktu
Svetlosivá ženilková pohovka 244 cm Omao – Makamii
Rozmery
| Šírka: | 244 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 102 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Výška opierky | Nízka |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 22 cm |
| Výška podrúčky | 54 cm |
| Výška zadnej opierky | 33 cm |
| Šírka sedadla | 200 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 3 cm |
| Nosnosť | 400 kg |
| Váha | 84 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Pružiny/molitan (PUR) |
| Produktový rad | Omao |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Masívna borovica/MDF/preglejka/drevotrieska |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 70000 martindale |
| Názov poťahu | Sic Flow 22 |
| Materiál čalúnenia | Ženilka |
| Výrobca | Makamii |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
27,8 €
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
211 €231 €
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
79 €
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17,6 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
30,5 €33,8 €
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
35,9 €39,7 €
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
15,7 €33,2 €
Samodržiaca rohová polička Wenko Vacuum-Loc, nosnosť až 33 kg
9×31×22 cm, rohová
Skladom






























