










Rozmery 32×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 31,5 cm Hrúbka: 1,7 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamela: 13 mm Šírka jedného lamela: 28 mm Medzera medzi lamelami: 18 mm Počet lamelov: 7 Materiál lamiel: MDF lišta + melamínová dyha Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamiel: Wenge Odtieň lamiel: Hnedá Farba podkladu: Čierna Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 32 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Odtieň | Hnedý |
|---|---|
| Hrúbka | 1,7 mm |
| Povrch | Wenge |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971470 |
| Šírka (mm) | 315 |
| Výška (mm) | 17 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

Keramický, matný, s imitáciou dreva
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, s imitáciou dreva
Skladom
Kamenný, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Textil, obdĺžnikový

Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Textil, obdĺžnikový

Do kúpeľne, do kuchyne, s imitáciou dreva
Skladom
3D
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Textil, obdĺžnikový

Obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, sklenený, lesklý
Skladom
Textil

Keramický, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Vonkajší, štvorcový
Skladom
3D, obdĺžnikový
Skladom
Obdĺžnikový
Skladom
Textil

Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Textil, lesklý, matný

Textil, lesklý, matný

Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo