










Rozmery 30×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 30 cm Hrúbka: 2 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamela: 16 mm Šírka jedného lamela: 30 mm Medzera medzi lamelami: 20 mm Počet lamel: 6 Materiál lamel: MDF lišta + dyha technická Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamel: Orech Odtieň lamel: Prírodný Farba podkladu: Čierna Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Povrch | Orech |
|---|---|
| Odtieň | Prírodný |
| Hrúbka | 2 cm |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971180 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 20 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
30×1 cm, keramický, lesklý
Skladom
Keramický, matný
Skladom
60×2 cm, 3D, textil
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Vonkajší, keramický, matný
Skladom
Textil, obdĺžnikový

320×2 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
3D, textil, s imitáciou dreva
Skladom
Vonkajší, keramický, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
32×1 cm, vonkajší, 3D
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
Do kúpeľne, sklenený, lesklý
Skladom
Textil

Textil

Textil, obdĺžnikový

Textil, obdĺžnikový

Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Textil, obdĺžnikový, hĺbka

Textil, matný, obdĺžnikový

Vonkajší, keramický, obdĺžnikový
Skladom
30×1 cm, keramický, lesklý
Skladom
Textil, obdĺžnikový

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom