




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysoko účinný LED svetelný zdroj, verné podanie farieb, vysoký svetelný tok, úspora energie a šetrnosť k životnému prostrediu. Možnosť nastavenia farby svetla od teplej po studenú bielu. Žiarovka je plne stmievateľná v rozmedzí 10-100 %. Funkcia RGB - výber až z 16 miliónov farieb. Ovládanie pomocou aplikácie AigoSmart (pre iOS a Android). Smartfón so žiarovkou spárujete pomocou Bluetooth. Kompatibilná s Amazon Alexa a Google Assistant.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Stmievač | Ano |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Studené biele |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie/RGB |
| Príkon zdroja | 4,8 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Celkový svetelný tok | 400 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Počet spínacích cyklov | 7500 ON/OFF |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Luster na lanku |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 30 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový príkon svietidla | 4,8 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDo kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, okrúhly
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo