
Eglo 64875 - LED Reflektor so senzorom FILETTI LED/20W/230V 3000K IP44 biela
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Reflektor s krytím IP44 a pohybovým senzorom. Dosah senzora: až 7 m. Uhol snímania: 110°. Nastavenie súmraku: 2 - 1200 luxov. Nastavenie doby svietenia: 7 - 600 s.
| Senzor pohybu | Ano |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK06 |
| Príkon zdroja | 30 W |
| Typ | LED Reflektor |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola/Garáž |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 145 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Napätie | 230 V |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Max. príkon zdroja | 30 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 30 W |
| Celkový svetelný tok | 2058 lm |
| Series | FILETTI Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, plastové
Skladom
Závesné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Stojanové, plastové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom

Solárne, do zeme, plastové
Na odoslanie o 3 dni

Nástenné, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, stojanové, kovové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové
Skladom
Do zeme, stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojanové
Skladom
Solárne, stojanové
Skladom

Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Stojanové, plastové
Skladom

Stojanové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo