Porovnajte ceny od 6,99 € do 15,09 € v 6 e-shopoch:
LED Podhľadové svietidlo RIGEL LED/14W/230V 4000K pr. 22 cm čierna
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 6,99 € do 15,09 €:
História cien
- 29. 4. 2026 - 11,71 €
- 14. 4. 2026 - 11,71 €
- 20. 11. 2025 - 13,27 €
- 19. 10. 2025 - 19,01 €
- 7. 10. 2025 - 18,51 €
- 3. 10. 2025 - 19,51 €
- 25. 9. 2025 - 17,75 €
- 7. 9. 2025 - 19,09 €
- 30. 8. 2025 - 19,3 €
- 14. 8. 2025 - 20,48 €
- 8. 8. 2025 - 21,36 €
- 3. 7. 2025 - 13,57 €
- 13. 5. 2025 - 13,99 €
- 7. 4. 2025 - 18,18 €
- 6. 4. 2025 - 14,82 €
- 26. 3. 2025 - 18,18 €
- 29. 4. 2026 - 6,99 €
- 14. 4. 2026 - 6,99 €
- 20. 11. 2025 - 10,76 €
- 19. 10. 2025 - 10,76 €
- 7. 10. 2025 - 10,76 €
- 3. 10. 2025 - 14,76 €
- 25. 9. 2025 - 10,79 €
- 7. 9. 2025 - 10,79 €
- 30. 8. 2025 - 12,04 €
- 14. 8. 2025 - 12,04 €
- 8. 8. 2025 - 12,04 €
- 3. 7. 2025 - 12,04 €
- 13. 5. 2025 - 12,88 €
- 7. 4. 2025 - 14,54 €
- 6. 4. 2025 - 14,54 €
- 26. 3. 2025 - 14,54 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Polux máme skladom za cenu 14.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Typ | Podhľadové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Trafo súčasťou balenia |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Tvar | Guľatý |
| Montážný otvor | 204 mm |
| Hĺbka zapustenia | 15 mm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 14 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 14 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 12500 ON/OFF |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 14 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | MIRO Polux, RIGEL Polux, VENUS |
| Výrobca | Polux |
Podobné produkty

Ecolite WPCB2-18W/CR - LED Panel LEXA LED/6/12/18W/230V čierna
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 900283 - LED Vonkajšie stropné svietidlo IPHIAS LED/17W/230V IP44 čierna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva stropné svetlo do kúpeľne oceľ čierna 900637
S teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo 99233 - LED stropné svietidlo FUEVA 5 LED/10,5W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Kanlux 38788 - LED Vonk. sv. so senz. BENO 12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 ant.
SkladomDoprava zadarmo
Globo 12369-22 - LED Stropné svietidlo ECHO LED/22W/230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE Okrúhly LED panel zapustený - čierny - 24W - PC - neutrálna biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE Okrúhly LED panel zapustený - čierny - 24W - PC - neutrálna biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fulgur s-42585-LED Stropné sviet. so senz. NOMY-S 18W/230V 3000/4000/6000K IP40 čierna
SkladomDoprava zadarmo
Globo 12369-30 - LED Stropné svietidlo ECHO LED/28W/230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight čierna WD174-B
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo POOL SQUARE LED/48W/230V 3000-6000K 50x50 cm čierna +DO
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva-Z nástenné svetlo 28,5x2,8 cm plast čierna 98854
Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Stropné svietidlo FELIZ LED/50W/230V 4000K pr. 50 cm čierna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight čierna WD175-B
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rabalux 5427 - Stropné svietidlo UFO 2xE27/60W/230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED stropné svietidlo FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm čierna +DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stmievané LED stropné svietidlo LED/40W/230V 3000-6500K čierna + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 71438-LED Stm. kúp. stropné svietidlo ALENZO LED/24W/230V IP44 čierna +DO
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel CHRIS LED/30W/230V 4000K čierna
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 cm čierna+DO
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight čierna WD170-B
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Globo 12384-36 - LED Stropné svietidlo MATTHEW LED/36W/230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 3703-015 - LED Stropné svietidlo RUNA LED/24W/230V 3000K pr. 38 cm čierna
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 7068-015 - LED Stropné svietidlo FLAME LED/24,5W/230V 3000K čierna
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Stmievateľné stropné svietidlo HANNO LED/24W/230V 4000K čierna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Globo 67344D1 - LED stropné svietidlo OBRIEN LED/25W/230V 3000K 31x47,5 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stmievateľné stropné svietidlo LED/38W/230V 2700-6500K + DO
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 71389 - LED stmievateľné stropné svietidlo DRUSUS LED/40W/230V 3000-6500K + diaľkový ovládač
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
BERGE Štvorcový LED panel čierny - prisadený - 6W - PC - neutrálna biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE Štvorcový LED panel čierny - prisadený - 6W - PC - neutrálna biela
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo