




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED podlinkové osvetlenie s dotykovým vypínačom. Pomocou tohto vypínača si vyberiete farbu svetla. Teplota chromatickosti: 2700K / 4000K / 6500K. Magnetické upevnenie svetla k základni. Doba svietenia: max. 2,5 h. Dĺžka nabíjania: 4 - 5 h.Batéria: bezúdržbová olovená batéria VRLA 1200 mAh (súčasť balenia). Napájanie: USB C kábel (nie je súčasťou balenia).
| Typ žiarivky | LED |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2700 - 3500K), Denné biele (3500 - 5500K), Studené biele (5500 - 7000K) |
| Farba | Biela |
| Typ | Podlinkové svietidlo |
| Miesto | Kuchyňa |
| Funkcie | LED technológia/Dotykové ovládanie/Vypínač na tele svietidla |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Typ zástrčky | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 2,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 2,5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 15 W |
| Teplota chromatickosti | 2700 K/4000 K/6500 K |
| Celkový svetelný tok | 200 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Výdrž batérie | 2,5 h |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Celkový príkon svietidla | 2,5 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | LINK Polux, MAGNET Polux |
| Výrobca | Polux |
Používateľské recenzie
Zatiaľ super
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

LED, s teplou bielou farbou
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom, so studenou bielou farbou
Skladom
LED, s denným bielym svetlom, šírka
SkladomDoprava zadarmoPriemer
Skladom
LED, so studenou bielou farbou, priemer
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo