
3Dmix 3DL-SMRT015 – 3D LED nočná lampa - Spider-Man (Spiderman) (Smart)
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dniDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Neónové LED svetlo s nápisom Hello. Netradičná dekorácia s možnosťou zavesenia na stenu. Zaujme na prvý pohľad. Svetlo je vyrobené z bieleho plastu a vyžaruje biele a ružové svetlo. Dĺžka kábla: 2 m. Balenie obsahuje: svetlo, USB kábel, puzdro na batérie.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
| Napájacie napätie | 230V |
| Druh | Nástenné |
| Farba | Biela |
| Typ | Dekorácia/Nástenné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Chodba |
| Funkcie | LED technológia/Na batérie, nie sú súčasťou |
| Spôsob zapojenia | Na batérie/USB |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Štýl | Dekoračný |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 3 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Napätie | 5 V |
| Typ zástrčky | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Series | NEON WALL Polux, NEON Polux |
| Výrobca | Polux |

Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, nástenné
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 12V
Na odoslanie o 2 dni
Drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 12V, LED pásy
Skladom
Krištáľové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Kovové, stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo