Odporúčame
Nášľapný oceľový odpadkový kôš na triedený odpad v matne striebornej farbe 60 l Bo – Brabantia
Rozmery 65×36×54 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 226,1 €
- 19. 4. 2026 - 226,1 €
- 20. 2. 2026 - 222,7 €
- 16. 2. 2026 - 262 €
- 14. 2. 2026 - 222,7 €
- 12. 2. 2026 - 262 €
- 16. 1. 2026 - 226 €
- 5. 12. 2025 - 222,7 €
- 28. 11. 2025 - 220 €
- 24. 11. 2025 - 221 €
- 8. 11. 2025 - 222 €
Popis produktu
Vzhľadom na 2 oddelené plastové nádoby (objem 30 l) je tento kôš ideálny na ľahké triedenie odpadu . Každá z nich sa dá ľahko vybrať z konštrukcie pre jednoduchšiu údržbu. Veko sa otvára plynulo, a to jednoduchým stlačením pedála. Ak potrebujete, aby zostalo otvorené, stačí ho uzamknúť pomocou červeného tlačidla. Kompaktné prevedenie zaistí, že sa zmestí aj do menších priestorov, napríklad blízko k stene či do rohu. Kôš je ďalej vybavený mäkkou protišmykovou základňou, ktorá eliminuje poškriabanie podlahy. Kôš je dodávaný spoločne so vzorkami odpadkových vriec.
Rozmery
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 54 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Typ | Na separovaný odpad |
| Typ zatvárania | Pedálové |
| Materiál | Plast |
| Objem | 25-50 litrov |
| Vyberateľná nádoba | Áno |
| Doplnkový materiál | Plast |
| Špecifický materiál | Oceľ |
| Váha | 7.272 kg |
| Dĺžka | 54.1 cm |
| Objem jednotlivých košov | 2x30 l |
| Produktový rad | Bo |
| Kvalita | Special Week 2/Extra |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Farba | Matne strieborná |
| Material | Kov |
| Výrobca | Brabantia |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch

Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom























