
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
SkladomPodbradníky Windflower Creme, Blossom Pink od značky Cam Cam Copenhagen predstavujú praktickú súpravu dvoch kúskov, ktoré oceníte pri každom jedle. Súprava obsahuje 2 kusy, jeden podbradník so vzorom a jeden jednofarebný. Oba sú vyrobené z umývateľného materiálu a vybavené šikovným vreckom, ktoré pomôže zachytiť omrvinky a malé nehody. Sú tak ideálnym doplnkom pre všetky neporiadne chvíle pri stole.
| Šírka: | 22 cm |
|---|
| Krajina pôvodu | CN |
|---|---|
| Počet kusov | 2 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Recyklovaný polyester |
| Materiál | Textil |
| Váha | 0.043 kg |
| Dĺžka | 36 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Windflower Creme, Blossom Pink |
| Vzor | Kvetiny |
| Kvalita | Premium |
| Zloženie výplne | 100% polyestér |
| Starostlivosť | Nežehliť/nevhodné do sušičky/perte na 40 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 100% recyklovaný polyester |
| Farba | Farebná |
| Material | Textil |
| Výrobca | Cam Cam Copenhagen |

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom

128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom