




Zelené závesy v súprave 2 ks 168x183 cm Arcadia Floral – RHS
| Závesný systém | Koľajnica |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Počet kusov | 2 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Zamat |
| Váha | 2.17 kg |
| Dĺžka | 183 cm |
| Produktový rad | Arcadia Floral |
| Vzor | Kvetiny |
| Dizajnový štýl | Romantický |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 280 g/m² |
| Starostlivosť | Suché čistenie |
| Spôsob uchytenia | Žabky/háčiky |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Zelená |
| Výrobca | RHS |
Používateľské recenzie
Háčiky sa dajú zavesiť v rôznych výškach, ja mám koľajnice v strope a teda mi to pekne zakrylo…
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Produkt najvyššej kvality

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom

Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom
Kovová, hĺbka
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom