Porovnajte ceny od 95 € do 105,9 € v 2 e-shopoch:
Osram - LED reflektor ENDURA LED/100W/230V IP65
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 95 € do 105,9 €:
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 105.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 100 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Typ | LED Reflektor |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 865 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 100 W |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Spôsob zapojenia | Priame zapojenie |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 100 W |
| Celkový svetelný tok | 12550 lm |
| Series | ENDURA Osram, Ledvance + dárek zdarma, GIFTFREE REFLEKTOR Ledvance |
| Výrobca | Osram |
Podobné produkty

Klasické stropné svietidlo čierne IP44 - Leuven
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
LED úsporný reflektor AVENBERG SENZOR s PIR pohybovým čidlom 20W
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Ruben
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne AR70 nastaviteľné IP44 - Solo
Nástenné, kovové, priemer
Skladom
Philips 17236/30/PN - Vonkajšie svietidlo MYGARDEN BUZZARD 1xE27/60W/230V IP44
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa čierna vrátane LED nastaviteľná - Kamile
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa 1xE27/42W/230V IP44 čierna
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
LED solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/15W/3,2V 4000K/6000K IP65 čierne
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Vonkajší reflektor PROJECTLINE LED/30W/230V IP65 4000K
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 8371 - Vonkajšie nástenné svietidlo MILANO 1xE27/60W/230V
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Havana Half
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Priemyselné inteligentné vonkajšie stropné svietidlo čierne vrátane ST64 Wifi - Rotterdam
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Brilagi-LED Vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom ANKLE LED/18W/230V 4000K IP65
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
FARO 70662 - LED Vonkajšie nájazdové svietidlo KANE-3 LED/3W/24V IK08 IP67
S napätím 24V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa tmavosivá kužeľ IP44 - Natas
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Osram - LED reflektor ENDURA LED/30W/230V 4000K IP65
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne s čírym sklom vrátane LED IP54 - Classica
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Osram - LED reflektor ENDURA LED/50W/230V 4000K IP65
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajší reflektor ADVIVE PLUS LED/50W/230V IP65
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s plastom IP44 - Genoa
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa tmavosivá okrúhla IP44 - Natas
Nástenné, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Joren
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Inteligentné zemné bodové svietidlo nehrdzavejúca oceľ Vrátane WiFi GU10 IP65 - Basic Round
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Sada 3 inteligentných nástenných svietidiel čierna IP44 vrátane Zigbee GU10 - Baleno
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Rabalux 8391 - Vonkajšie nástenné svietidlo TOSCANA 1xE27/60W/230V
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne so sklom 30 cm vrátane Wifi ST64 - Rotterdam
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Sada 4 moderných zemných reflektorov čierna nastaviteľná IP65 - Oneon
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Vonkajší reflektor so senzorom PROJECTLINE LED/50W/230V IP65 4000K
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa antracit vrátane LED IP54 s pohybovým senzorom - Zane
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Ensam
Nástenné
Skladom
Brilagi-LED Vonkajšie nástenné svietidlo BULKHEAD LED/20W/230V 3000/4000/6000 IP65
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa 1xE27/42W/230V IP44 čierna
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/40W/230V 60x60 cm IP44 čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla VESTRA LED/8W/230V 40 cm IP44 chróm
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Kúpeľňové stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom



